Serwis rowerowy Bydgoszcz

serwis rowerowy bydgoszczcz

Bart-Pol to nie tylko sklep, ale również serwis rowerowy Bydgoszcz.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie naprawy rowerów nasza firma jest w stanie zapewnić klientom usługi na najwyższym poziomie. Innymi słowy Bart-Pol to profesjonalne podejście do każdego klienta. Pełne i wyspecjalizowane wyposażenie naszego warsztatu sprawia, że jesteśmy w stanie serwisować kilka rowerów jednocześnie.

Ważnym aspektem, który zapewnia długą i bezawaryjną jazdę ukochanym środkiem komunikacji jest dokonywanie małych przeglądów przygotowawczych lub pełnych przeglądów rowerów. Jednak bez obaw, wyszkoleni serwisanci pracujący w naszym warsztacie zaopiekują się Twoim rowerem. Przede wszystkim, my wiemy jak przygotować rower do sezonu. Regulacja przerzutki, odpowietrzenie hamulca czy centrowanie kół rowerowych nie sprawiają nam problemu. Serwisowanie rowerów to dla nas przyjemność. Chcemy aby Twój rower górski sprawował się bez zarzutu. Dodatkowo możemy wyposażyć Twój rower trekkingowy w błotniki, bagażnik, a także oświetlenie rowerowe. Natomiast jeśli masz rower miejski, założymy kosz wiklinowy oraz dzwonek.

serwis rowerowy bydgoszczcz

Nasz zespół dzięki rozwojowi, właściwym narzędziom, a także sporemu zapasowi części zamiennych jest w stanie w krótkim terminie usunąć usterkę Twojego jednośladu.

Serwis rowerów Bydgoszcz

cennik

Bez wątpienia polepszająca się pogoda, która przychodzi wiosną zachęca nas do aktywności fizycznej. Jedną z takich form mogą być wycieczki i przejażdżki rowerowe. Spora część rowerzystów budzi się z długiego zimowego snu a wraz z nimi do życia powinny powrócić ich ukochane dwa kółka. Niekiedy po wyjęciu roweru z garażu czy piwnicy pojawia się nieoczekiwany problem. Ulubiony jednoślad, który pozostawiony na zimę bez prawidłowego przygotowania, ma prawo odmówić posłuszeństwa, w rezultacie konieczne jest jego naprawienie. Aby Twój rower działał bezawaryjnie, prawdopodobnie potrzebna jest m.in. regulacja przerzutek, smarowanie łańcucha, ustawienie hamulców czy też dokręcenie śrub.

Podsumowując: weź swój jednoślad i odwiedź nasz serwis rowerowy Bydgoszcz. Na pewno naprawimy Twój zepsuty rower. Wyregulujemy, wymienimy co trzeba, dzięki czemu sprawimy, że jeszcze bardziej pokochasz swoje dwa kółka.

Umów wizytę, napraw rower

Jeśli chcesz umówić się na przegląd lub wykonanie innej usługi: zadzwoń 52 344 02 40 lub przyjedź osobiście: Fordon, ul. Magazynowa 11, Bydgoszcz